Hızlı rezerve

Adınız soyadınız  Telefon yada Gsm Açıklama

Otelimize gelmeden önce rezerve işleminizi online yaptırabilirsiniz.

  Hakkımızda

1988 yılında Gürle ailesi tarafından kurulan otelimiz konfor ve sadeliğin birleştiği şehrin merkezinde körfez manzarasına hakim 25 oda ve 55 yatak kapasiteli otelimizde Klima, kablosuz internet, odanızda televizyon, duş, restaurant ve canlı müzik, odanızda sıcak su hizmetleri bulunmaktadır.Restaurantımız 90 kişi kapasiteli sıcak soğuk mezeler ve ızgara, taze balık hizmeti vermekteyiz.Restoranımızda Cumartesi ve Çarşamba günleri canlı müzik hizmeti veriyoruz.

Gürle otel personeli güler yüzlü uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kazanmaktayız. Otelimiz bünyesinden bulunan restaurant'ın teras bölümünde keyifli
körfez manzarası karşı içeceğinizi yudumlarken keyifli anlar yaşabilirsiniz.1988 yılından bu yana sürekli yenilenerek, güçlenerek hizmet veren işletmemiz misafir memnuniyetini ilke edinmiş işletme anlayışı ile siz değerli konuklarımıza hizmet etmekten her zaman mutlu olacaktır.

Restaurantımız körfez manzalıdır. Akşamları siz değerli müşterilerimize haftanın belirli günlerinde canlı müzik eşliğinde leziz bir yemek yiyebilirsiniz. Şehir'in merkezinde olması sebebiyle ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Müessesemizde kredi kartı geçerlidir. Günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Gürle iş hanı sene 1950


Not: Resimleri büyük görmek için üzerini tıklayınız.
 

 
Kablosuz
İnternet